Анна Алексеевна (Никольская)1842

Name
Анна Алексеевна (Никольская)
Given names
Анна Алексеевна
Surname
(Никольская)
Birth 1842 43 36

Birth of a sisterЕлена Алексеевна (Никольская)
1844 (Age 2)

Birth of a brotherВиктор Алексеевич Никольский
1848 (Age 6)

Birth of a sisterЕвдокия Алексеевна (Никольская)
1849 (Age 7)

Death of a fatherАлексей Иванович Никольский
1860 (Age 18)

Family with parents - View family
father
Алексей Иванович Никольский
Birth: 1799 33 27
Death: 1860
mother
 
Marriage:   —
elder sister
9 years
elder sister
3 years
elder sister
2 years
3 years
younger sister
5 years
younger brother
2 years
younger sister