Александра Андреевна (Покровская)1849

Name
Александра Андреевна (Покровская)
Given names
Александра Андреевна
Surname
(Покровская)
Birth 1849 29 30

Birth of a sisterЕвдокия Андреевна Посохина (Покровская)
1853 (Age 4)

Birth of a brotherИван Андреевич Покровский
1855 (Age 6)

Birth of a brotherДмитрий Андреевич Покровский
1858 (Age 9)

Birth of a brotherАлександр Андреевич Покровский
1860 (Age 11)

Family with parents - View family
father
mother
elder sister
7 years
elder sister
3 years
5 years
younger sister
3 years
younger brother
4 years
younger brother
3 years
younger brother