Анна Сергеевна (Покровская)1828

Name
Анна Сергеевна (Покровская)
Given names
Анна Сергеевна
Surname
(Покровская)
Birth 1828 34

Birth of a sisterЕвдокия Сергеевна (Покровская)
1828

Birth of a brotherАлександр Сергеевич Петропавловский
1829 (Age 12 months)

Birth of a brotherВасилий Сергеевич Покровский
1832 (Age 4)

Birth of a brotherПетр Сергеевич Покровский
1835 (Age 7)

Birth of a brotherВиктор Сергеевич Покровский
1839 (Age 11)

Birth of a sisterАлександра Сергеевна (Покровская)
1839 (Age 11)

Death of a fatherСергей Аггеевич Покровский
before 1850 (Age 22)

Family with parents - View family
father
mother
 
Marriage:   —
elder sister
10 years
1 year
twin sister
2 years
younger brother
4 years
younger brother
4 years
younger brother
5 years
younger brother
1 year
younger sister