Екатерина Александровна (Полозова)1841

Name
Екатерина Александровна (Полозова)
Given names
Екатерина Александровна
Surname
(Полозова)
Birth 1841 37 34

Birth of a brotherИван Александрович Полозов
1845 (Age 4)

Birth of a brotherПетр Александрович Полозов
1848 (Age 7)

Family with parents - View family
father
mother
 
Marriage:   —
elder sister
4 years
elder brother
2 years
elder brother
3 years
elder brother
3 years
5 years
younger brother
4 years
younger brother